KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15396555

nr 1539 6555

Erik Bergenstråhle

(f. 1925), Sverige

Mytologiskt motiv. Blandteknik, bildmått: 27x21 cm, yttermått inklusive ram: 39x32 cm. Signerad

Erik Bergenstråhle, svensk konstnär född 1925.

Utrop:

500 kr

måndag 8 maj 2023
kl 20:59:41

Erik Bergenstråhle

Läs mer om Erik Bergenstråhle